«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Нормалізує тиск та сприяє зменшенню ваги: Уляна Супрун порекомендувала всім українцям частіше вживати боби

Відома українська лікарка Уляна Супрун у черговий раз на своїй сторінці у «Фейсбук» опублікувала корисні поради для українців

Відома українська лікарка Уляна Супрун у черговий раз на своїй сторінці у «Фейсбук» опублікувала корисні поради для українців, передає replyua.net. Так, за словами урядовця, кожна людина має включити у свій раціон вживання бобових, адже завдяки їм, можна позбутись багатьох проблем. «Бобові містять багато білків, що робить їх дуже поживними та ситними. Внаслідок цього наш організм швидко насичується та отримує поживні речовини, водночас зменшуються ризики переїдання. Зокрема в бобових є калій, магній, фолієва кислота, а також клітковина», - зазначила Супрун.

Вона також розповіла, чому варто звернути увагу на бобові, зазначивши. Що цей продукт унікальний й допомагає у вирішенні багатьох проблем зі здоров’ям та самопочуттям. «Сприяють зниженню ваги. В одному з досліджень було виявлено, що споживання 1 чашки бобових на день протягом 3-х місяців допомагає знизити вагу та зменшити об‘єм талії, нормалізувати рівень цукру в крові та знизити рівень холестерину. Допомагають нормалізувати тиск. В дослідженні учасники споживали близько 1 чашки бобових на день протягом 2,5 місяців. Було зафіксовано, що бобові в щоденному раціоні суттєво сприяють зниженню тиску. Допомагають контролювати рівень холестерину. Бобові містять велику кількість клітковини, особливо — в‘язкої розчинної клітковини, що має здатність зв‘язувати молекули, пов’язані з холестерином», - розповіла Уляна Супрун. 

Все буде Україна