«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

5 простих способів подолати лінь

Лінь може зруйнувати ваше життя назавжди!

1. Визначте, що стримує вас. Пора зрозуміти, що змушує вас довго валятися на кроватиі як можна довше відкладати всі свої справи. Проаналізуйте ситуацію, визначте, в чому полягає справжня проблема. Немає сумнівів, що проблема виявиться на поверхні, і вирішити її дуже легко.

2. Зосередьтеся на цій проблемі. Тепер, коли ви почали міркувати про причини вашої ліні, треба почати приділяти їй більше уваги. І хоча це не допоможе миттєво вирішити проблему, з цього варто почати без жодних відмовок.

3. Наведіть порядок! Так, безлад, нехай навіть суто лише візуального роду, здорово б'є по будь мотивації! До того ж, ви й не помітите, як вже встали з дивана і почали хоч щось корисне робити. А після прибирання можна зайнятися й іншими корисними справами, раз ви вже встали.

4. Слідкуйте за власними думками. Іноді думки вторинні по відношенню до поведінки, а іноді і навпаки. Вам же потрібно позбавитися від негативу в думках. Пора себе мотивувати і в голові. Таким чином можна налаштувати себе з самого ранку на продуктивний день. Це досить легко, варто просто заглянути собі в голову.

5. Дійте усвідомлено. Багато хто з нас просто не бачать пишність життя навколо! Ми змітаємо з тарілок смачну вечерю швидше, щоб дістатися до десерту і вина, а потім влягтися спати з набитим животом. До того ж, відкладати все на завтра - явно не найкраща ідея. Варто зробити купу роботи саме зараз.

Джерело

Все буде Україна