«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чому косметика може бути небезпечною?

Американські вчені провели цікаве дослідження і застерегли сучасних жінок, які активно користуються косметикою.

Жінкам, які активно користуються косметикою, потрібно уважно стежити за складом тих засобів, які вони купують. Дослідження, в якому об'єктом наукового інтересу стали жінки, що активно користуються косметикою і парфумерією, було проведено вченими з Університету штату Массачусетс (США). Вчені запросили для участі в проекті групу жінок, які щодня застосовували близько 20 найменувань парфумерної та косметичної продукції. Врезультаті дослідники виявили: в жіночі тіла проникає занадто багато косметики.

"За рік в організм жінки, яка активно використовує косметику, потрапляють 2,5 кілограма різних хімічних речовин, що містяться в б'юті-продуктах", - підрахували фахівці.

Наскільки безпечні хімікати, що потрапляють в організм через шкіру і слизові оболонки - це окреме питання. Відомо, наприклад, що одним з найбільш широко використовуваних виробниками косметики речовиною є триклозан.

Дані наукових досліджень говорять про те, що під впливом триклозану можуть виникати проблеми з діяльністю ендокринної системи, які викликають у жінок підвищену активність чоловічих гормонів, збільшення зайвої ваги, порушення менструального циклу, надмірний ріст волосся і безпліддя. Крім того, в косметиці виявлялися сліди присутності важких металів, що мають канцерогенні властивості.

Джерело

Все буде Україна