«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 7 березня 2019 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Скористайтеся розкласти все по поличках в тій сфері свого життя, яка найбільше. Головне – намагайтеся не рубати з плеча, інакше вже незабаром можете про це пошкодувати.

ОВЕН

Сьогодні протягом дня ситуація обіцяє поставити Овна перед вибором. Вибір може стосуватися і робочих завдань, і взаємин з оточуючими, і особистого життя, і інших областей. Головне, що Овну не вдасться зайняти нейтральну позицію: йому доведеться прийняти рішення на користь одного з варіантів і діяти, виходячи з цього. Втім, в будь-якому вигляді будуть присутні як свої мінуси, так і плюси. Так що Овну необхідно заздалегідь прорахувати, де плюсів для нього виявиться більше.

ТЕЛЕЦЬ

Сьогодні Телець буде акуратний як ніколи! Безлад здатний його дратувати, змушуючи Тельця боротися з хаосом в будь-яких його проявах. Найпростішим в понеділок для нього буде розібрати завали на робочому столі, складніше – навести лад у думках і планах. Тільки розклавши все по поличках, Телець буде готовий, нарешті, приступити до решти справ. Якщо, звичайно, до кінця дня залишиться хоч якийсь час.

БЛИЗНЮКИ

день ідеально підходить практично для будь-яких амбітних задумів Близнюків! Кажуть, що сміливість – це друге щастя, але якщо в звичайний день з цим твердженням можна посперечатися, то в понеділок і ситуація, і навколишні будуть заохочувати Близнюків вживати рішучих і навіть на зухвалі кроки, спрямовані на зміцнення свого статусу. Так що скромно відмовчатися в куточку або зайняти нейтральну позицію у Близнюків в понеділок навряд чи вийде. І для їх самооцінки це дуже навіть добре.

РАК

ЛЕВ

Сьогодні Лев буде схоплювати все на льоту! Його мозок обіцяє працювати швидко і чітко, допомагаючи Льву орієнтуватися в  обстановці, знаходити витончені шляхи для , уважно прислухатися до чужих ідей, а також  власні. Іншими словами, Лев у понеділок здатний творити , і просто гріх не використовувати це для того, щоб   справ, а заодно і зміцнити свій авторитет в очах .

ДІВА


 
Сьогодні Діва не налаштована ризикувати грошима, навіть якщо ситуація буде її до цього підштовхувати. Вона віддасть перевагу сто раз , перш ніж зробити якийсь крок. Так що, з одного боку, Діва  здатна втратити вельми привабливі фінансові , зате вона точно уникне непотрібних витрат і можливих . Зірки  радять Діві присвятити цей день    . Від її уважного погляду не сховається жоден !

ТЕРЕЗИ

Сьогодні Терези налаштовані працювати з повною самовіддачею – потреби інших вони будуть ставити куди вище власних! Через це в їх сьогоднішньому розкладі не виключені такі подвиги, як  робота без обідньої перерви (навіть якщо  у Терезів вихідний), адже головним для них буде робота на . Така щира старанність здатна  і з часом обернутися для Терезів приємними .

 СКОРПІОН

СТРІЛЕЦЬ

КОЗЕРІГ

Сьогодні у всьому, за що б Козеріг не брався, він буде схильний до останнього стояти на своєму. Можливо, в якихось випадках його впертість  виправдано, проте далеко не завжди. Зірки гороскопу  Козерога, що день схиляє його до стовідсоткової  в собі, але це зовсім не означає, що він, як і , не може помилятися. Тому, щоб не  себе в поганому , Козерогу в  слід бути занадто самовпевненим.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні зірки гороскопу радять Водолію зайнятися налагодженням відносин з оточуючими, в тому числі і з близькими людьми. Якщо між ним і кимось ще є стіна нерозуміння або інші питання, найкраще підняти цю делікатну тему саме в понеділок.  відверто, по душам, Водолій не тільки позбудеться від , а й     його зрозуміють. Навіть якщо  не вдасться  миттєво, це все одно піде на користь його .

РИБИ

Сьогодні зірки гороскопу категорично не радять Рибам обговорювати будь-які важливі питання з людьми, від яких залежить просування їхніх справ. На жаль, день не сприяє взаєморозумінню і пошуку компромісів, через що навіть найбільш чудова ідея або план Риб можуть бути зарубані на корені. , протягом дня кращої тактикою для Риб буде  тільки на себе і тримати свої плани в секреті. Ну а    викличуть на розмову – більше слухати, ніж говорити.

Джерело

Все буде Україна