«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Хочете бути щасливою в шлюбі – ніколи не робіть за чоловіка ці речі і не говоріть йому цих слів

Все просто – жінки і чоловіки говорять на різних мовах. І тільки визнавши цей факт, можна, нарешті, знайти гармонію у відносинах.

Чоловіки і жінки в прагненні зрозуміти один одного заздалегідь приречені на провал. Ми абсолютно різні. Мудра природа, передбачаючи безперервну низку розбіжностей, дала нам різні тіла, щоб зовнішнє відмінність постійно нагадувало про відмінності в усьому іншому. Ми говоримо, відчуваємо, думаємо, мовчимо, діємо, відновлюємося по-різному. Навіть хочемо чи не хочемо чогось, мріємо і розчаровуємося по-різному. Джерело

У прагненні показати любов і, звичайно, з кращих спонукань, ми спілкуємося зі своїми половинками так, як хотіли б, щоб спілкувалися з нами. І ось тут починається найцікавіше. Коли ми проявляємо до партнера все найкраще з того, що хотіли б відчувати по відношенню до себе, замість радісної подяки отримуємо колючий опір, а слідом порцію розчарування.

Наприклад, слухаючи жіночі словесні вислови, чоловік на повному серйозі думає: «Чим я можу допомогти їй?». Він так влаштований. Він і гадки не має, що жінці не потрібна допомога, коли вона виговорюється.

Їй потрібно всього лише сказати все те, що вона хоче, попутно отримуючи обійми і поцілунки, ось і все.

Їй не потрібні ніякі рішення, але саме їх чоловік вважає необхідним атрибутом допомоги. Він, пропонуючи свої «забудь», «не звертай уваги», «тобі потрібно відпочити», переконаний, що робить краще для своєї жінки. Чоловік навіть не здогадується, що це їй зовсім не потрібно.

Що важливо знати і пам’ятати про чоловіків?

Чоловік не читає думки, тому важливо прямо озвучувати свої очікування. «Нехай сам зрозуміє» – не зрозуміє. Якщо вам потрібно щось отримати, потрібно про це попросити. У тому випадку, коли жінка не просить про підтримку, чоловік робить висновок, що її і так все влаштовує.

Чоловікові важливо, щоб його приймали таким, яким він є, щоб його цінували, довіряли, захоплювалися ним, схвалювали і заохочували. Ще йому важливо, щоб він сам міг довіряти жінці і бути з нею в емоційній безпеки.

Хочете допомогти чоловікові досягти більшого – залиште будь-які спроби переробити його, допомогти порадою і участю.

Чоловіки не люблять, коли їм підказують, зупиняють і поправляють як немовлят. Поки чоловік не просить допомоги і підтримки, не потрібно йому все це пропонувати.

Ставтеся до його недоліків так, як ви ставилися до них в цукерково-букетний період: любили, не помічали і захоплено вважали проявом незвичайності.

Чоловікові не властиво вибачатися. Це означає для нього відмова від визнання свого права робити так, як він вважає за потрібне, відмова бути самостійним, бути чоловіком.

Чоловікові важливо відчувати, що він потрібен. Він повинен розуміти, що без нього ніяк, що з ним життя помітно змінюється на краще, його цінують, йому вірять, довіряють, його приймають таким, яким він є, без найменших спроб переробити.

Чоловіки, зустрічаючись з проблемою, потребують самоті. Перебування в тиші і спокої допомагає їм знайти рішення.

Чоловіче мовчання не означає, що він розлюбив. Йому просто потрібно побути на самоті. Партнеркою це сприймається як черствість, байдужість і байдужість.

Сльози – вони дійсно впливають на чоловіків: бачачи їх, вони неусвідомлено сприймають себе неповноцінними, збитковими і нікчемними типами, поруч з якими жінка нещасна. Реакція на сльози відповідна: вважаючи, що з ним щось не в порядку, він замикається і віддаляється.

Перш ніж пустити сльозу, особливо маніпуляційну, будьте готові отримати захисну реакцію чоловіка, але не його співчуття. Вашому кавалеру важливо відчувати себе героєм, а не джерелом бід і сліз.

Заборонені фрази

Тобі варто проводити більше часу з дітьми, вони нудьгують.

Ти їдеш дуже швидко, пригальмуй.

Ось місце для парковки, постав сюди.

Ти хочеш проводити час з друзями, а як же я?

Не клади сюди, а то втратиш.

Мама вже три рази дзвонила, коли ти їй передзвониш?

Жінки використовують перебільшення і метафори, які чоловіки сприймають буквально. Вони реагують на них колючістю і кращим видом захисту, тобто нападом. Наприклад, «завжди», «ніколи», «все», «зовсім не почуєш / бачиш / відчуваєш», «сліпий / глухий / німий».

Прибирайте вирази: «Не міг би ти?», «А чи не можеш ти?». Чоловік їх теж сприймає буквально. На ваше «Не міг би …» він чесно відповідає: «Можу», не маючи на увазі, що він це буде робити. Якщо потрібна допомога, говорите прямо: «Зроби, будь ласка».

Корисні фрази

Це не твоя провина.

Я рада, що можу говорити з тобою про це.

Я рада, що можу поплакатися тобі, мені стає легше.

Я виговорилася, мені стало краще, дякую тобі.

Як добре, що ти у мене є.

Ти стільки працюєш, щоб забезпечувати нас.

Ти так здорово зробив / полагодив / сказав …

Звертаючись до чоловіка за підтримкою, говорите коротко і прямо.

Обговорюючи ситуацію, розповідайте про почуття, а не про нього. «Ти засмутив мене» міняйте на «Я засмутилася», «Ти образив мене» – на «Я образилася». І, завершуючи опис своїх почуттів і емоцій, обов’язково скажіть, як ви хочете, щоб було в наступний раз. Жінки можуть завалювати своїми «Я не хочу», «Мені не подобається», при цьому замовчуючи про те, як вони хочуть і що їм подобається.

Як жінки рyйнують стосунки?

Прагненням переробити чоловіка, роздачею порад, критикою, опікою, контролем і нестримним бажанням зробити «як краще». Також «допоможуть» знецінення того, що чоловік реально робить, і нескінченні нагадування про те, чого він не робить.

Як чоловіки рyйнують стосунки?

Прагненням навчити, розповісти, як потрібно робити, настановами з розряду «не переживай». Пасивним слуханням, без питань, участі та співпереживання, ігноруванням почуттів, якими жінка ділиться в розмові.

Що з усім цим робити?

Чоловіки думають мовчки, жінки думають вголос. Коли чоловік розмірковує про щось, будь-яке словесне втручання розцінюється як сумнів в його самостійності. Коли ж жінка думає вголос, втручання в цей процес сприймається як турбота, участь і допомогу.

Сила чоловіка в послідовності. Сила жінки в мультизадачності. Жінка може готувати вечерю, перевіряти уроки, розмовляти по телефону і накидати собі список справ на завтра.

Чоловік може виконувати тільки одну задачу. Якщо ви попросили його допомогти з уроками синові, що не закидайте питаннями про вечерю, не питайте, як пройшов день, як здоров’я мами. Чоловік послідовний: спочатку уроки, потім інше – і теж по пунктам.

Для чоловіка між співчуттям і жалістю немає меж, для жінки це два різні способи прояви турботи. Чоловіка жалість знецінює, жінці говорить про участь.

Прагнення жінки робити все самій – це вірний спосіб виховати безвольного чоловіка.

У суперечці чоловік, як правило, відстоює свободу, а жінка – право бути почутою.

Обидва партнери дають один одному ту любов, яку потребують самі. І ця любов може бути зовсім не тією, яку потребує людина. При цьому і чоловіки, і жінки відчувають одне і те ж: я віддаю всього себе і нічого не отримую взамін.

Засмученому чоловікові потрібно побути на самоті. Засмученій жінці необхідно, щоб її вислухали.

Чоловіки відчувають прилив сил і мотивацію, коли відчувають себе потрібними, а ось відчуття непотрібності вбuває в них почуття. Жінки відчувають душевний підйом, коли відчувають, що про них є, кому подбати.

Пише - ukrainians.today

Все буде Україна