«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Вона сказала, що він занадто бідний, щоб зустрічатися з нею. Але життя розставило все на свої місця

Кожна людина шукає в потенційній половинці щось своє: хтось потребує людини, яка змусить її посміхнутися. Комусь важливо добре ставлення і турбота. Але як тоді бути з тими, хто вимірює людей в грошах? Чи має це відношення до кохання? Ця історія бродить по Інтернету який рік, але не втрачає своєї актуальності.

Бідний хлопчина був закоханий в дочку багатого чоловіка. Одного разу він зробив їй пропозицію, але отримав жорстку відповідь:

– Твоя місячна зарплата якраз відповідає тому, що я витрачаю в день. Навіщо ти мені? Вона продовжувала: – Я ніколи не зможу полюбити тебе, тому забудь про мене і пошукай когось зі свого кола.

Але він не забув її. Десять років по тому вони випадково зустрілися в торговому центрі. Вона тут же завела своє:

– О, привіт, це ти? А я заміжня … І знаєш скільки мій чоловік заробляє в місяць? 16 тисяч доларів! Як?! Так, і він до того ж дуже розумний.

У хлопця в горлі встала грудка. Чути такі слова від жінки, яку любив і за яку готовий був віддати все! Тут підійшов її чоловік. Не встигла вона вставити слово, як чоловік, побачивши парубка, зніяковів:

– О, сер, ви теж тут? Дозвольте вам представити мою дружину.

Юнак кивнув головою і пішов. Після чого чоловік повернувся до дружини і сказав:

– Дорога, це мій начальник, який володіє тим проектом на 100 мільйонів, про який я тобі казав! Знаєш, він же колись любив жінку, серце якої завоювати так і не зміг. До сих пір не одружився. Як ця жінка, мабуть, була б щаслива, вийди вона за нього.

Вона дивилася вслід своєму минулому, а в горлі застряг клубок.

Мораль цієї байки така: Життя коротке і схоже на дзеркало. Ти бачиш тільки те, що воно відображає. Тому нерозумно судити про людей зверхньо, ​​бачити тільки зовнішню картинку. Все може змінитися в одну мить. Не варто недооцінювати долю.

Джерело

Все буде Україна