«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зоряна удача: кому зі знаків Зодіаку щастить у житті, а кому – не дуже

Астрологи розповіли, що робити у травні, щоб уникнути невдач і реалізувати всі свої плани на цей рік

Фортуна – вона така примхлива, але може абсолютно несподівано вибрати саме вас своїм улюбленцем.

Успішність Стрільців у цьому місяці вразить багатьох, особливо якщо справа стосується особистого життя. У самотніх представників знаку астрологи бачать два вдалі знайомства, які можуть призвести до шлюбу. Іншим — чекати пропозиції руки і серця або грати пишне весілля на заздрість всім. А ще в травні у Стрільців не буде ніяких проблем з грошима, всі питання вирішаться самі собою.

Тельці теж в цьому місяці нарешті зловлять удачу за хвіст. По-перше, ви зміните зовнішність і з задоволенням займетеся подальшим поліпшенням зовнішнього вигляду. По-друге, у Вас з'явиться купа сил і енергії для реалізації всіх своїх планів. По-третє, низка неприємностей на роботі закінчиться і почнеться або період миру і спокою, або Ви просто отримаєте пропозицію по роботі, яке буде влаштовувати Вас у всьому. Словом, справжній місяць змін. Що стосується особистого життя — то все може бути. Якщо ж вдалого знайомства не сталося, то літо та осінь будуть набагато більш продуктивними в цьому плані.

Діви, Вам теж нарешті пощастить. Всі заплановані витрати вкладуться в бюджет, а покупки порадують. Астрологи кажуть, що багато з вас запланували на травень відпустку, і це буде ще одна щаслива подія в цьому році, тому що вражень вона принесе дуже багато. І відносини з коханим нарешті перейдуть у стадію тиші, миру і спокою. Цей місяць не для змін, а для відпочинку — ось і використовуйте кожну можливість відпочити.

Що ж стосується невдач, то вони не стануть фатальними, але астрологи все одно поспішають запобігти й уберегти від помилок

Раки, у травні Вам не варто витрачати гроші. Якщо є можливість — то не витрачайте їх взагалі. Тільки саме необхідне. По-перше, покупки не порадують, по-друге, влітку може представитися можливість вкласти гроші дуже вдало або витратити так, що будете самі собою задоволені ще дуже довго.

Близнюкам слід ретельно перевіряти всі пропозиції родичів, особливо що стосуються вкладення грошей або спільного бізнесу. Астрологи кажуть, що можливий чистої води обман. А Вам це точно не потрібно. Краще взагалі не починайте ніяких справ у травні.

Водолії, а от Вас можуть обдурити кохані. Особливо якщо у Вас все добре з грошима, то не виключена поява альфонсів. Ви думаєте, це неодмінно молоді і гарненькі хлопчики? А ось і ні, цілком може бути чоловік старший за Вас і колись шанований у суспільстві. А тепер він використовує минулі ресурси і вважає, що йому всі винні.

Джерело

Все буде Україна