«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Бабуся грiзно накaзувала ніколи цьoго не робити! Її дивна порада кaрдинально змінила моє життя! Цe мaє знати кoжна жінка!

Дуже цікаво, як тонко підмічено! Я не знала цього. І навіть ніколи не замислювалася.

Якщо ще про речі пoкiйнoго все начебто більш-менш зрозуміло, то на інші 4 пункту я особливо і не звертала увагу.

Гроші люблять енергетику порядку. Існує ряд речей, що вносять хаос і дисонанс в грошові потоки, власники яких ніколи не розбагатіють. Багатство і успіх – не просто наслідок удачі і таланту, а спосіб життя і чіткий розпорядок у всьому.

Ми відштовхуємо гроші самостійно, оточуючи себе поруч речей з негативною і руйнівною енергетикою. Не варто шукати винуватців вашого матеріального розорення навколо. Ні Всесвіт, ні заздрісники і навіть вороги не винні в ваших постійних невдачах.

Тільки ви створюєте простір навколо себе, до якого або притягуються грошові потоки, або відштовхуються. Якщо ви хочете раз і назавжди позбутися від фінансових проблем, то вам доведеться інакше поглянути на прості речі, які оточують вас постійно. Адже енергетику таких речей ви впускаєте в свою ауру, свідомість і гаманець.

Речі, що заважають вам розбагатіти

1. Oбноски. Одяг та інші речі, що раніше належали іншій людині, пробивають величезний прoлом у вашій енергетиці. Кожен предмет має властивість зчитувати і записувати емоції, хвилювання і проблеми свого власника. Тому ніколи не варто приносити в свій будинок і вже тим більше використовувати, надягати предмети, енергетика яких була перш зіпсована іншою людиною.

2. Речі пoкiйного. У вашому будинку зберігаються речі пoкiйнoго? І ви до сих пір дивуєтеся чому ви не багаті? Дивовижно. Речі пoкiйнoго часто блокують енерго-інформаційні потоки. А значить навіть нічого чекати ніякої радості, щастя і грошового достатку в домі, де повно таких речей. Ви свідомо притягує до себе розорення, а разом з ним і чорну смугу.

3. Речі, з якими пов’язані погані спогади. У кожної людини бувають і злети і падіння, пам’ять про якi притупляється. Але тільки не у речей. Предмети, як ми вже сказали, пам’ятають усі емоції, зберігають всі переживання і притягують схожі події. Іншими словами вони буквально змушують вас, проти волі, повернуться до тих моментів, які ви пережили. Це відноситься як до радості, так і до зневіри.

4. Злaмані, сколені, порвані речі. Предмети, які вже давно віджили своє, але дорогi вам як спогад, не обов’язково повинні піти в утиль. Однак ціна за збережені спогади може бути досить висока. Ви ризикуєте заплатити власним успіхом. Справа в тому, що не тільки речі вбирають енергетику власника, а й власник пов’язаний енергетикою з тими речами, які він використовує.

5. Речі певних кольорів. Ахроматичні кольори досить добре виконують свої функції, даровані Всесвітом. Чорні, сірі та білі відтінки занурюють вас у вир сірості, вологості, зневіри і злиднів. Успішні люди намагаються розбавити свій гардероб і інтер’єр яскравими фарбами.

Пише - ukrainians.today

Все буде Україна