«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

''Діти плакали і ховалися'': на Сумщині вчителька взяла у заручники школярів. ВІДЕО

У школі в Сумській області 70-річна вчителька математики закрилася разом із п'ятикласниками в кабінеті і не випускала їх до приїзду поліції перед відкритим уроком.

Як ідеться у сюжеті ТСН, у дітей під замком почалася паніка, деяким надали медичну допомогу, а батьки після того, що сталося, відмовляються відпускати школярів у навчальний заклад (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця сторінки).

Заступник директора Шосткинської ЗОШ №6 змогла зафіксувати агресивну поведінку вчительки, яка не випускала дітей із криками, що атестується. Вона говорила, що є господарем на уроці і погрожувала зателефонувати в міністерство.  У Києві загорілася школа: дітей евакуювали Діти були залякані і не знали, як поводитися. У підсумку директор школи викликала поліцію. Але правоохоронцям вдалося зайти тільки тоді, коли жінка випустила одного учня у туалет.

"Одні сиділи в такому скам'янілому стані, інші плакали, деякі ховалися, ось так натягували светрики", — розповіла директор. Скріншот Діти розповіли, що вчитель їх загнала у клас на перерві, а потім закрила. Після пережитого деякі відмовилися йти в школу, куди прийшли у результаті їхні батьки. "Ми вважаємо, що у неї якісь проблеми або з головою, або з психікою", "Вона неадекватна жінка, психічно неврівноважена, знань жодних вона не дає.

Контрольні роботи — всі "коли", — говорили батьки. Як з'ясувалося, сусіди теж скаржаться на неадекватну поведінку жінки. "Побила одного сусіда, моїй дружині голову сапкою розрубала. Зібрали підписи, вся вулиця зібрала, щоб її перевірити психіатрично — кажуть, таких законів немає", — розповів односельчанин. Натомість учителька пояснила свою поведінку тим, що не хотіла проходити атестацію, тому що в наступному році не збирається працювати через вік.

Скріншот "Я закрила в цьому випадку на ключ двері, щоб уберегти дітей від розбірок адміністрації школи", — сказала вона. Вирішувати конфлікт взялася освітня комісія, де звертають увагу на вищу категорію вчительки, її педагогічне звання і солідний стаж. Власну перевірку також проводить поліція. Педагоги обіцяють, що з дітьми жінка працювати вже не буде.

Все буде Україна