«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 15 вересня 2018 року

КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I)

Жінкам-Козерогам належить побачення. Зірки попереджають, що строгість у дотриманні зовнішніх пристойностей, що межує з ханжеством, може відштовхнути супутника. Замкнутість і деяка холодність в спілкуванні призведе чоловіків-Козерогів до негативних змін в особистому житті. Сон виповниться, якщо снився раніше двічі або багаторазово.

ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II)

Цей день краще присвятити справам, які вже розпочаті і вимагають швидкого завершення. Можливі неприємні звістки. Цілком імовірним є серйозний конфлікт з особою протилежної статі. Але печаль і тривога будуть короткочасними.

РИБИ (Pisces, 20.II-20.III)

Сьогодні перед чоловіками-Рибами можуть відкритися нові перспективи. Ви будете раді зануритися в нову цікаву, захоплюючу роботу. Необхідно тільки розрахувати сили, можливості і фінансові кошти, не проявляти метушливість і нетерпіння. Постарайтеся не розгубити однодумців.

ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV)

Несприятливий день для активності в справах, натиску, наполегливості в досягненні мети. Ймовірно, що сьогодні чоловіки-Овни отримають неприємну звістку, яка може на багато вплинути і в корені змінити їх поточний стан. Жінкам-Овнам чекає знайомство або зустріч, яка стане причиною жалю і розчарування. Сьогодні слід підвести риску під старими планами, справами, контактами. Остерігайтеся зради не тільки в бізнесі, але і в особистому житті.

ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V)

Зірки як і раніше налаштовані до вас прихильно. Вдалий день у всіх відносинах. Це найкращий день для вирішення професійних питань. Вам дасться зміцнити своє матеріальне становище або створити якусь стартову площадку для майбутніх успіхів. Контролюйте емоції. Вірогідні знайомство або зустріч, які стануть причиною жалю і розчарування.

БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI)

Хороший день для початку нової справи або значного прориву в розпочатому проекті. Зірки як і раніше налаштовані до вас прихильно. Не виключено, що за допомогою друзів або впливового покровителя вам вдасться створити якусь стартову площадку для майбутніх успіхів.

РАК (Cancer, 22.VI-22.VII)

Можливо, що проблеми, які тільки назрівали в недавньому минулому і на які ви не звертали уваги, випливуть назовні. Велика необхідність реальної оцінки того, що відбувається. В цьому випадку вам буде легко зробити деякі зміни і поліпшити фінансове становище сім'ї.

ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII)

Ймовірно, що несприятливий збіг обставин чи підступи недоброзичливців можуть докорінно змінити поточний стан чоловіків-Львів. Несприятливий день для активності в справах, натиску, наполегливості в досягненні мети, кар'єри. Жінкам-Левам слід остерігатися зради не тільки в ділових відносинах, а й в особистому житті: майбутнє знайомство або зустріч з партнером стане причиною гірких жалю і розчарування.

ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX)

Розташування зірок несприятливе, особливо для жінок-Дів. Ймовірно, що сьогодні ви отримаєте неприємну звістку, яка може на багато вплинути і в корені змінити ваше поточне положення. Можливе знайомство або зустріч, яка стане причиною жалю і розчарування. Чоловікам-Дівам зірки радять контролювати емоції і не ризикувати - це не найкращий день для прориву у вирішенні професійних питань.

ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X)

Сприятливий день для завершення справ або значного прориву в розпочатому проекті. Зірки налаштовані до вас прихильно. Не виключено, що за допомогою друзів або впливового покровителя вам вдасться створити якусь стартову площадку для майбутніх успіхів. У другій половині дня вам доведеться серйозно відстоювати свої принципи. Цілком імовірним є конфлікт з особою протилежної статі.

СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI)

Цей день пов'язаний з проблемами в особистому житті. Сьогодні також можливе погіршення відносин з оточуючими. Швидше за все вас просто в черговий раз не зрозуміють. Незважаючи на благі наміри, ваша прямолінійність і небажання увійти в становище іншої людини стануть серйозними перешкодами в спілкуванні.

СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII)

Сьогодні зірки налаштовані до вас прихильно. Не виключено, що вам вдасться створити якусь стартову площадку для майбутніх успіхів. Ні в якому разі не кидайте розпочату справу і не відступайте назад. Вперте, цілеспрямований рух вперед принесе удачу.

Джерело:supercook

Все буде Україна