«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Плати великі штрафи, або втрачай громадянство!” Кондратюк безпощадно висловився на адресу українських зірок, які гастролюють в РФ

Продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк впевнений, що за гастролі в Росії потрібно вводити покарання, починаючи від штрафів, закінчуючи позбавленням українського громадянства.

Про це він заявив в інтерв’ю “Апострофу“.

“А що ви можете сказати про аудиторію, яка любить співати пісні на Марсі? Нічого. Просто потрібно було вивести в нуль таке поняття, яка гастролі в РФ! Гастролюєш – плати великі штрафи, або втрачай громадянство. Мій викладач з філософії в університеті говорив: “Не можна говорити про білу мавпу більше п’яти хвилин”. Тому що далі ви починаєте говорити категоріями звичайних мавп, яких ви знаєте. Виведіть ці категорії з поняття і їх не будуть підтримувати. Якби вони не допустили Maruv, ніхто б за неї не голосував. Це питання постановки питання”, – упевнений він.

За словами Кондратюка, українських артистів в гастролях в Росії залучають виключно гроші.

“95% – гроші, 5% – аудиторія. А що ж ще? Чи не ідеологія ж!” – каже продюсер.

При цьому, він підкреслив, що умови для артистів в Україні набагато гірше, ніж в Росії.

“Ні, у нас умови набагато гірше, тому що наш ринок раз в п’ять-десять менше, ніж російський. Я говорю в основному про артистів, які співають російською. Але, по-моєму, немає сенсу говорити про гроші, які заробляються в державі-агрессорі! Україна повинна була за п’ять років війни законодавчо заборонити громадянам будь-який контакт з Росією. Чому не заборонили? Не знаю. Таке враження, що держава себе і своїх громадян не поважає. Я, наприклад, за повний розрив контактів з Росією. За введення візового режиму, за спілкування з Росією через третю країну – бажано через ту, на яку Росія має найменший вплив. Інакше – це якась гибридність. Для мене неприродно спілкуватися зі своїм ґвалтівником, для деяких українських політиків – природно. Чому? Запитайте у них”, – додав Кондратюк.

Все буде Україна