«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Про ці ліки ще Сталін сказав всім мовчати: коштує всього копійки, а лікує майже все…

Ми тут самі недавно дізналися, що, виявляється, вже понад 60 років існує і вільно продається ліки, яке лікує від більшості хвороб, але саме за це його і ненавидить офіційна медицина!

Називається цей препарат «АСД», коштує копійки, а лікує чи не від всього!

Не так давно в одному з архівів НКВД була знайдена доповідна записка, написана Берією Сталіну. Ось що в ній написано:

«… в зв’язку з тим, що офіційне медичне застосування препарату винайденого професором Дороговим А.В. неминуче призведе до:

– зменшення термінів лікування більшості захворювань, а як наслідок цього, до скорочення чисельності медперсоналу і до зниження промислового випуску багатьох лікарських засобів;

– збільшить середню тривалість життя непрацездатного населення СРСР в середньому на 15-20 років, що призведе до необґрунтованих навантажень на Пенсійний і Житловий Фонди,

Пропоную перевести препарати АСД Ф-1, АСД Ф-2 і АСД Ф-3 в розряд ветеринарних … »

А внизу резолюція Сталіна: «ЗАТВЕРДЖУЮ».

Що ж це за ліки?


По суті, ці ліки використовували ще в Середньовіччі, але гоніння церкви на алхіміків привели до того, що про нього забули. Все, крім деяких вчених. Серед них був і Олексій Власович Дорогів.

Спочатку він з’ясував, що в XIII-XV століттях на Русі існував якийсь ультра-дорогий і доступний тільки знаті «еліксир життя». Добували його з тканин жаб: для цього використовувалася термічна сублімація, а потім – конденсація парів в рідину. Виходила настоянка, в яку додавали ще якісь трави – більше для смаку, ніж для користі.

Дорогів пішов наперекір фармацевтичному співтовариству СРСР (там, як і скрізь, вважали це «маячнею» або, в кращому випадку, «легендою») так звану «біологічну бомбу» – АСД Ф-1.

Препарат можна було споживати в зовсім невеликих кількостях – і він рятував від багатьох хвороб, в тому числі тих, які і досі лікують тільки за допомогою хірургії.

АСД-Ф1 розробляли в умовах найсуворішої таємності: про те, чим займається Дорогів, знали тільки Сталін і Берія.

Великий, нехай і невідомий, вчений використовував в якості сировини жаб, а в якості способу переробки – термічну сублімацію тканин з конденсацією рідини.

Отриманий в результаті препарат мав відразу і антисептичними, і стимулюючими, і загоюють рани і виразки властивостями. АСД це і означає: антисептик-стимулятор Дорогова.

Препарат показував феноменальні результати експериментів. У 1953 році Дорогів, принижений тим, що йому не дозволяють заявити про своє відкриття привселюдно, написав листа тодішньому наркому охорони здоров’я СРСР Андрію Третьякову. У ньому він пропонував навчити тисячі лікарів тканинної терапії в спеціальній клініці в Москві, звідки ті могли б роз’їхатися по Союзу.

Третьяков відповів відмовою. Проти лікаря тут же почалося прокурорське переслідування. Його звинуватили в незаконній медичній діяльності, закрили очолювану ним лабораторію, а в 1957 році Дорогів і зовсім раптово помер. Зрозуміло, при до кінця нез’ясованих обставин: кажуть, серед білого дня отруївся чадним газом у дворі (!) Власного будинку!

14 квітня 1959 року цілий інформацію щодо АСД Ф-1 засекретили! 
Потім, коли СРСР розвалився, АСД почали продавати в аптеках. Тобто він існує, але існує тихо. Він ніби і є, але для більшості людей його «не існує».

Більшість лікарів нічого толком про нього і не чули: АСД-Ф1 не вивчають в медичних університетах. А препарати АСД-Ф2 і АСД-Ф3 (похідні від «оригіналу») використовують виключно в ветеринарії.

Зате зараз відомо, що АСД може вилікувати як мінімум від таких хвороб:

псоріаз і нейродерміт; 
туберкульоз і бронхіальна астма; 
мастопатія і фіброміома; 
рак; 
простатит; 
безпліддя; 
екзема.

Єдине неприємне якість, яким володіє АСД, – вельми і вельми специфічний запах! Позбутися його послідовники Дорогова, на жаль, не можуть до сих пір.

Тепер ось як користуватися цим препаратом (купити його можна майже в будь-якій аптеці) при хворобах, з якими він теж справляється:

Гінекологічні захворювання . Вводити 1-процентний водний розчин препарату методом спринцювання. Повторювати щодня до повного лікування.

Гіпертонія . Приймати перорально, починаючи з 5 крапель 2 рази в день. Кожен день додавайте до дозі одну краплю – до тих пір, поки за два тижні не доведете кількість крапель до 20 за раз. Приймати до виразних ознак нормалізації тиску.

Очні захворювання запального характеру . Розмішати 3-5 крапель ліки в половині склянки кип’яченої води і випити. Приймати треба по схемі «5 днів п’ю, 3 дні -« відпочинок ».

Профілактика облисіння і зміцнення коренів волосся . 5-процентний розчин АСД-2 втирати в шкіру голови.

Захворювання печінки, серця, нервової системи . Якщо вони у вас вже стали проявлятися, приймайте перорально. Почніть з 5 днів по 10 крапель в день. Потрібно розмішати їх в половині склянки води. Потім зробіть перерву на 3 дні. Потім 5 днів приймайте по 20 крапель, після чого знову візьміть 3-денну перерву. Нарешті, потім потрібно закінчити курс 5-денний сесією, в ході якої приймати потрібно по 25 крапель в день.

Захворювання нирок і жовчного міхура . Приймати по стандартною схемою.

Зубний біль . Змочуєте в АСД-Ф2 ватний тампон і прикладаєте до місця запалення.

Імпотенція . Приймати по 3-5 крапель 5 днів поспіль. Попередньо розмішати в склянці води і приймати перед їжею.

Гастрит . Дозування стандартна, але приймати – не частіше 1 разу на день.

Подагра, запалення лімфовузлів, ревматизм . Дозування і схема застосування стандартна, але можна підсилити ефект за допомогою компресів. Прикладати їх потрібно прямо до болючих місць. Щоб зробити такий компрес, розмішайте 5 крапель препарату в 100 мл води.

Радикуліт . На 1 склянку води 1 чайна ложка АСД-2, приймати 2 рази на день до одужання.

Туберкульоз . Пити розчин вранці, раз в день, натщесерце, за півгодини до їди. Почніть з п’яти крапель, розмішати в половині склянки кип’яченої води. Потім з кожним новим циклом (5 через 3) збільшуйте концентрацію розчину спочатку до 10, а потім і до 15 крапель. Весь курс лікування займе близько трьох місяців.

Мій 60-річний батько регулярно приймає цей препарат і вважає його ліками від усіх хвороб. А що думаєте ви? П ише - bbcccnn.org

Все буде Україна