«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Продав все заради мрії: неймовірна історія адвоката з Ужгорода вразила українців (фото)

В Ужгороді адвокат Василь Дідичин викупив старий смітник в центрі міста, де мешкали бомжі і щури, і здійснив свою мрію, побудувавши провулок "Гірчичне зерно". Його адвокатська контора знаходилася неподалік від захаращеної вулиці, повідомляє Клуб LIFE - klub.life.

Він викупив двір і побудував провулок, зробивши цим "архітектурний подарунок" Ужгороду, який вже став улюбленим місцем місцевих жителів і туристів.

Провулок з'єднав дві вулиці в центральній частині міста. Він оформлений в стилі Ужгорода 1930-х років зі старовинними ліхтарями, терасами і спокійною музикою. У кутку в центрі є поличка з книгами Нового Завіту, які кожен може взяти. На назву провулка надихнуло Євангеліє від Матвія:

"Коли матимете віру, хоч як зерно гірчичне, не буде нічого неможливого".

Для того, щоб перетворити смітник в пасаж Василь Дідичин витратив 7 років. Вартість проекту становила $ 2,2 млн. Він був змушений продати все, що мав. В кінці грудня 2008 року продав квартиру з новим ремонтом, потім - автомобіль і обручки. Зняв всі депозити. Дружина адвоката весь час підтримувала його в здійсненні мрії. Грошей після продажу все одно не вистачило і він був змушений звернутися до кредиторів, кількість яких з часом зросла до 28.

"Загальна сума боргу у мене доходила приблизно до півмільйона доларів", - сказав Дідичін.

"7 років я не бачив грошей, а тільки вкладав, щоб побачити перші гроші, а тепер вже 7 років воно працює... Потрібно самому щось робити. І робили це на 110%. Не звертати увагу на інші речі, які відволікають... Жити так, ніби ти готовий померти сьогодні, а працювати так, ніби ти будеш жити вічно", - зазначив адвокат.

Неймовірну історію втілення мрії адвоката "лайкнули" майже 700 осіб. Відео переглянули 135 тисяч чоловік. Також багато хто залишив захоплені коментарі.

Джерело

Все буде Україна