«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Це дешеве політичне шоу, яке замовив Зеленський. Спонсором виступив Коломойський. Виконавець - Татаров, кат Майдану: Порошенко про справу проти нього (відео)

Таку заяву Петро Порошенко щробив на ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, зазначають Патріоти України. Зокрема Порошенко, відповідаючи на запитання ведучого Савіка Шустера, чи визнає він себе винним у справі проти нього описав ситуацію англійським словом “trash”, що у перекладі означає “сміття”.

Це дешеве політичне шоу, яке замовив пан Зеленський. Спонсором цього виступив пан Коломойський, як помста мені за мою державницьку позицію на посаді президента. Виконавцем цього є пан Татаров, кат Майдану, а безпосередніми виконавцями були співробітники ДБР, які займали різні посади в поліції у 2013-2014 роках і брали участь у переслідуванні активістів”, — зауважив Порошенко.

За його словами, президент України має на меті, виключно, політичну боротьбу.

Мені навіть нема, що коментувати. В невідомому місці, невідомі особи, в невідомий час, зробили невідомо що”, — наголосив Порошенко.

Він також зазначив, що дав інтерв’ю численним авторитетним виданням, сказавши, що вперше у житті у жодного журналіста не було сумніву, що це є політично вмотивовані переслідування та вибіркове правосуддя.

Дивіться з 2 години 23 хвилини телешоу:

Все буде Україна