«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

В кремлі запанікували. Новий президент Грузії вразила заявою про Україну!

Саломе Зурабішвілі, переможниця президентських виборів в Грузіівисказалась про те, що Захід зобов’язаний захистити Україну

Сьогодні стало відомо, що перемогу в другому турі президентських виборів в Грузії здобула незалежний кандидат Саломе Зурабішвілі, яку підтримує правляча партія «Грузинська мрія» повідомляє джерело.

Так напередодні, Зурабішвілі висловилася з приводу нападу РФ на українські судна в Керченській протоці:

«Я перебуваю в Інгурі, біля окупаційної лінії і звідси ще один агресивний крок Росії проти України здається ще більш обурливим. Це грубе порушення міжнародного права, в першу чергу, загрожує не тільки суверенітету України, а й безпеки і стабільності в регіоні. Я висловлюю повну солідарність України та її населенню », – написала Зурабішвілі в« Фейсбуці ».

«Західні партнери не залишать« виклик Росії без відповіді », оскільки безпека Чорного моря, стабільність регіону, суверенітет і збереження миру на Україні -« їх інтерес і відповідальність », вважає кандидат в президенти Грузії Саломе Зурабішвілі.

Відомо також, що на підтримку Києва 26 листопада в Тбілісі біля посольства України пройшла акція, організатором якої виступив рух «Росія – окупант».

Раніше міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані заявив, що інцидент з українськими морськими судами в Чорному морі, є «грубим порушенням Росією міжнародного морського права».

Відомо, що першою з перемогою її привітала Президент Литви Даля Грібаускайте.

Вона також прокоментувала ситуацію з нападом на українські кораблі судами російського флоту в Азовському морі викликало резонанс серед міжнародної спільноти.

Литва відреагувала на цинічне порушення міжнародного морського права в акваторії Азовського моря по відношенню до українських судами з боку російського морського флоту.

Затримання українських кораблів у Керченській протоці, а також застосування вогнепальної зброї російськими моряками, є за словами президента Литви Далі Грібаускайте «прямої агресивної війною проти України»

Як заявила президент Литви, її країна категорично засуджує дії Російської Федерації в водах Керченської протоки.

Грібаускайте повідомила, що її країна закликає Росію «негайно звільнити незаконно захоплені кораблі і членів їх екіпажів».

Жорстокі дії по відношенню до українських моряків виглядають не що інше, як війна, заявляє Даля Грібаускайте:

«Очевидно, що Росія веде пряму і агресивну війну проти України, цинічно порушуючи міжнародні угоди і взяті на себе зобов’язання».

Джерело

Все буде Україна