«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Вбито члена першої гомельської делегації України Дениса Кірєєва: його підозрювали в держзраді

Перемовника від України на першій гомельській зустрічі Дениса Кірєєва нібито вбили під час затримання Службою безпеки України. Попередньо Кірєєва запідозрили в держзраді.

Про це в суботу, 5 березня, OBOZREVATEL дізнався зі своїх джерел. Окрім того, відповідну інформацію поширив нардеп Олександр Дубінський.

"Кірєєв – людина Клюєвих", – написав політик на Telegram-каналі Dubinsky.pro.

Цікаво, що в Офісі президента не представляли Кірєєва як учасника переговорів. Його ім'я не було у списку, оприлюдненому пресслужбою, проте на фото та відео його видно за столом поряд із представниками Києва.

Повідомлення ОП

За даними "5 каналу", ще в липні 2020-го в Україні було відкрито кримінальне провадження щодо можливої роботи банкіра на російські спецслужби. ЗМІ повідомляли, що Кірєєв нібито кілька разів на рік їздив до РФ. Там він, ймовірно, спілкувався з кураторами.

"Брати Клюєви за часів Януковича володіли найбільшою часткою СЕС в Україні, проте потім їм довелося цього бізнесу позбуватися. Зокрема, частина їхніх активів могла виявитися в Кірєєва. Також не виключено, що частина прибутку компаній Кірєєва досі йде безпосередньо братам Клюєвим", – йшлося в розслідуванні.

Зазначимо: Кірєєв – експерт банківського сектору. Він колишній перший заступник голови правління Ощадбанку (2010-2014) та член наглядової ради Укрексімбанку (2006-2012).

Як зазначив народний обранець Дубінський, член першої української делегації на переговорах із 2006-го по 2008 рік був заступником гендиректора "СКМ Фінанс".

"Наступним місцем роботи Кірєєва стала австрійська компанія GROUP SLAV AG Клюєвих, розташована у Відні", – розповів Дубінський.

Також він займався управлінням приватними фондами Private equity Fund та Fixed income Fund.

Денис Кірєєв їздив на переговори з окупантами

Все буде Україна