«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Володимир Зеленський вийшов у світ з дружиною. Не впадіть!

Лідер студії “Квартал 95” Володимир Зеленський вперше за довгий час вийшов у світ з дружиною Оленою. У столичному кінотеатрі відбулася масштабна подія – прем’єра номінованої на “Оскар” словацько-української картини “Межа”, за участю словацьких і українських акторів.

Про це пише “Народна правда” з посиланням на “Сегодня“.

Кримінальний трилер, який встановив рекорд прокату в Словаччині, особисто презентували українські та словацькі актори фільму: виконавець головної ролі Томаш Машталір, Емілія Вашаріова, Анди Гриць, Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Олександр Піскунов, Макар Тихомиров, продюсери фільму Ванда Адамик-Гріцова і Андрій Єрмак на чолі з режисером стрічки Петером Бебьяком.

Кінопрем’єра починалася з червоної доріжки, по якій пройшли всі гості і знімальна група фільму.

Першими оцінити трилер прийшли – Володимир Зеленський з дружиною, Олена Мозгова, міністр культури України Євген Нищук, Микола Тищенко, Олена Лавренюк, Олеся Жураковська, Дмитро Ступка, група TamerlanAlena, музична колаборація On I Ona і інші.

Лідер студії “Квартал 95” вперше за довгий час позував на червоній доріжці в компанії дружини Олени. Для виходу в світ Олена обрала сукню в горошок і модні черевики.
Пара виховує двох дітей – сина Кирила і доньку Олександру. Володимир і Олена зіграли весілля в 2003 році.

 

Пише - bbc-ccnn.com

Все буде Україна