«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зникла секретна інформація: у Зеленського показали, що насправді залишив після себе Порошенко

У ситуативній кімнаті, яка знаходиться в Адміністрації президента, зникли всі монітори. Новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк показав, як кімната виглядає зараз.

«Це ситуативна кімната Адміністрації президента. Отак вона зараз виглядає. Ще місяць тому вона виглядала абсолютно інакше», — зазначив він.


Данилюк наголосив, що у приміщенні проходили наради зокрема щодо інформації, яка потрапляла з секретних джерел по захищеними каналам зв’язку саме до ситуативної кімнати.

«На всіх стінах були великі монітори, які були приєднані до серверів, які знаходяться по ту сторону стіни. Все було знято під час зміни влади. Отака вийшла цивілізована передача влади, залишилися хіба що прапори. Сервери також були вивезені», — додав представник команди Зеленського.

Заяву Данилюка вже прокоментував речник Петра Порошенка Святослав Цеголко та екс-секретар РНБО Олександр Турчинов.

Святослав Цеголко повідомив, що ця техніка була орендована за власний кошт Порошенка і була повернута орендодавцю, та що на ній не було жодної конфіденційної інформації. А Турчинов у свою чергу заявив, що інформація, яку повідомив Данилюк, не стосується РНБО. Він додав, що головний ситуаційний центр РНБО на вулиці Болбочана перебуває під надійною охороною.

Нагадаємо, що міністр інфраструктури України Володимир Омелян у Facebook вирішив «погеройствувати» і накинувся з образами на президента України Володимира Зеленського.

пише POLITEKA.

Все буде Україна