«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

5 простих порад, як правильно торгуватися

Це допоможе зберегти ваші гроші

1. Одягніться простіше.

Вам необов'язково виходити і виглядати як сіра мишка, але краще не одягати одяг, по якій відразу видно, що це дорогий бренд. Швидше за все, ви будете намагатися знизити ціну, а ваш недешевий костюм або плаття розповість продавцю, що ви в змозі заплатити й повну ціну.

2. Визначте для себе ту максимальну ціну, яку ви готові заплатити.

Як тільки ви знайдете щось підходяще вам, подумайте про себе, скільки ви готові за цю річ заплатити. Якщо у вас буде одразу прокреслена точна межа, то це запобіжить можливість того, що вас вмовлять, і ви заплатите більше, ніж збиралися.

3. Запропонуйте низьку, але розумну ціну.

Більшість продавців очікують, що з ними почнуть торгуватися, але якщо запропонувати їм ціну, яка буде більше ніж на 50% нижче запитуваної, то це тільки образить їх.

4. Перед тим як відповідати на зустрічну пропозицію, зобразіть сумнів на обличчі.

Скажіть «Хм-м-м» чи просто зробіть паузу, перед тим як відповідати, щоб продавцеві здалося, що вам вже не так сильно хочеться придбати цю річ. Це дасть вам можливість диктувати свої умови при подальшому торзі.

5. Продовжуйте торгуватися до тих пір, поки ви не погодитеся, або поки продавець не відмовиться.

Продовжуйте зображати сумнів до тих пір, поки продавець не запропонує ціну, яка буде нижче тієї, яку ви вважаєте «максимальної» для себе. Якщо ж продавець не побажає настільки знизити ціну, спробуйте використати інші методи.

Погодьтеся з їх останнім реченням з тією умовою, що вони зроблять знижку на іншу вподобану вам річ.Нехай ваш друг намагається тягнути вас або вмовляти піти далі. Це може послужити приводом того, що продавець назве свою остаточну ціну. Якщо поряд немає друга, просто починайте йти, щоб отримати той самий ефект. Спробуйте зробити це один раз, так як ви не отримаєте кращого пропозиції, якщо знову повернетеся до лотка з товарами!

Джерело

Все буде Україна